<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=621812558362677&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona z diety jest łatwa w przyszykowaniu. Polecam Panią Karolinę dzięki Niej po tygodniu schudłam 2 kg a po miesiącu 6 kg wcześniej byłam na wielu dietach ale żadna nie dawała rezultatu. Spróbujcie naprawdę warto.

Ania

Poznaj inną historię

Zrealizowałam Noworoczne Postanowienie i pomogłam Tacie

W styczniu 2016 postanowiłam coś zmienić. Nie byłam zadowolona ze swojej sylwetki oraz samopoczucia. W pierwszej kolejności zaczęłam ćwiczyć dwa razy w tygodniu, ale nie widziałam większych efektów. Zrozumiałam, że to dla mnie za mało i postanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty.  

czytaj więcej

Totalna przemiana w 9 miesięcy

  • Grzegorz 43l.
  • 30kg w 9 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 03 lutego, 2018

Moja współpraca z dietetykiem zaczęła się w kwietniu 2017r. Wcześniej próbowałem sam, niestety moje próby nie przynosiły długotrwałych efektów, pomimo dużej aktywności fizycznej. Waga dość szybko spadała, ale za jakiś czas wracała. Wiedziałem, że potrzebuję pomocy specjalisty i moje dalsze samodzielne próby doprowadzą mnie do tego samego rezultatu co zawsze.

 

Po pomoc wybrałem się do Pani Karoliny Górskiej z poradni Dobry Dietetyk w Suwałkach

Po przeprowadzonym wywiadzie, otrzymałem jadłospis dostosowany do mojego trybu dnia. Miałem proste posiłki w większości na wynos, stosowałem sie do zaleceń, ćwiczyłem jak wcześniej i tak z miesiąca na miesiąc moja waga sukcesywnie się zmniejszała, a ja czułem się coraz lepiej. Nie przypuszczałem, że tyle można osiągnąć w zaledwie 9 miesięcy. Polecam każdemu, a uzyskane wskazówki i porady zapamiętam na zawsze.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Pan Grzegorz był bardzo zdyscyplinowany, uczestniczył regularnie w spotkaniach kontrolnych. Jak każdy miał lepsze i gorsze okresy, ale przesuwał się do przodu i wiem, że uzyskane rezultaty zostaną utrzymane. Gratuluję, życzę takiej wytrwałości w realizacji innych celów.

 

POKAŻ