<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=621812558362677&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Polecam, u mnie 25 kg mniej bez wielkiego bólu

Ewa

Poznaj inną historię

Totalna przemiana w 9 miesięcy

Moja współpraca z dietetykiem zaczęła się w kwietniu 2017r. Wcześniej próbowałem sam, niestety moje próby nie przynosiły długotrwałych efektów, pomimo dużej aktywności fizycznej. Waga dość szybko spadała, ale za jakiś czas wracała. Wiedziałem, że potrzebuję pomocy specjalisty i moje dalsze samodzielne próby doprowadzą mnie do tego samego rezultatu co zawsze.  

czytaj więcej

Zrealizowałam Noworoczne Postanowienie i pomogłam Tacie

  • Danusia (30 l.) i Stanisław (55l.)
  • 40 kg
  • Kobieta
  • 05 grudnia, 2016

W styczniu 2016 postanowiłam coś zmienić. Nie byłam zadowolona ze swojej sylwetki oraz samopoczucia. W pierwszej kolejności zaczęłam ćwiczyć dwa razy w tygodniu, ale nie widziałam większych efektów. Zrozumiałam, że to dla mnie za mało i postanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty.

 

Trafiłam do Poradni Dobrego Dietetyka w Suwałkach – Karoliny Górskiej

Szybko zrozumiałam jakie błędy popełniałam. Pani Karolina pomogła mi zrealizować wymarzony cel, dzięki jej pomocy zredukowałam wagę o 20 kg, jedząc proste i smaczne posiłki oraz ćwicząc dwa razy w tygodniu.

W maju 2016 na wizycie w Poradni Pani Karoliny towarzyszył mi mój tata

był po zabiegu kardiologicznym, świeżo wypisany ze szpitala z zaleceniami redukcji masy ciała. Wiedziałam, że trzeba działać i na szczęście wiedziałam jak. Umówiłam tatę na wizytę do Pani Karoliny. Na efekty nie trzeba było dużo czekać, przez 6 miesięcy mój tata schudł ponad 20 kg i jest już blisko osiągnięcia wyznaczonego celu.

Jestem szczęśliwa razem schudliśmy ponad 40 kg.

Gdyby przeanalizować nasze postępy to razem z tatą w 10 miesięcy zmniejszyliśmy wagę ok. 40 kg.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Pani Danusia i Jej tata to osoby bardzozdyscyplinowane, regularnie uczestniczyli we wszystkich wizytach kontrolnych. Zdarzały się gorsze miesiące kiedy były wyjazdy w okresie wakacji i waga spadała wolniej, ale potem wszystko wracało do normy. Cieszę się, że mogłam pomóc w osiągnięciu tak wspaniałego sukcesu i mam nadzieję, że opisana historia pomoże uwierzyć innym osobom, że w kwestii redukcji masy ciała można osiągnąć bardzo wiele, tylko trzeba zrobić ten pierwszy krok.

 

POKAŻ